Nabídka RetroParty

Retropárty Vás nejen pobaví, ale také připomene hity, které jste třeba poslouchali v mládí, nebo si je spojujete s nějakou životní událostí. V každém případě je to ten správný mejdan, při kterém nezůstane sedět ani ten nejzarytější netanečník.
Jak již bylo řečeno, Retropárty přijede přímo za vámi, ať už do clubu, kulturního domu, na fotbalové hřiště, či prostě jen na zahradu. Plně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a sestavíme Vám párty „na klíč“. Disponujeme ozvučením a osvětlením jak pro malé akce typu svatba či narozeniny, tak pro velké sály nebo venkovní festivaly. Velkým lákadlem jsou staré americké „bouráky“, limuzína Lincoln a retro motorky, které Vám na akci zajistíme jako dekoraci. To je ale pouhý zlomek toho, co Retropárty nabízí. Dekoraci dokážeme podpořit i světelnými efekty z osmdesátých a devadesátých let, módními doplňky pro personál i pro návštěvníky, nebo videoprojekcí.

Ve spolupráci s našimi partnery zajistíme velkokapacitní venkovní stany, kryté pódium, mobilní bary i s profesionálním personálem, skvělýcatering od předních gastronomických podniků, barevnou plně grafickou lasershow, LED velkoplošné stěny, koordinátora svatby nebo maturitního plesu, ale i nejrůznější interprety jako hvězdy večerů.

Dle Vašich požadavků zajistíme profesionální fotografy či kameramany i s live přenosem na projekci, či doplníme Vaši párty o nejrůznější show – pěnovou, sněhovou, laser, cryogenic a lightshow, také Vám sjednáme ohňostroje na míru i dle Vámi zvolené hudby.

Retropárty pro Vás odehraje Jirka Ježek z rádia Kiss jižní Čechy, zkušený DJ a moderátor, který má za sebou 16 let působení na nejrůznějších akcích, ať už za mixážním pultem nebo za mikrofonem.

FACEBOOK